Bugun...


CHP’YE ÜÇÜNCÜ ADAY !

CHP’YE ÜÇÜNCÜ ADAY !

Karabük CHP merkez ilçe kongresi için daha önce aday olacağı açıklanan iki isim sonrası, üçüncü isim olarak Göksun Öztoprak, resmen adaylığını açıkladı.  Parti binasında  yaptığı toplantı ile “Merkez İlçe Başkanlığına resmen adayım” dedi.  Göksun Öztoprak, sık sık birlik ve beraberlik vurgusu yaptığı konuşmasında şu sözlere yer verdi  “1980 Karabük doğumluyum. Lise hayatıma kadar Karabük’te okudum. Üniversite tahsilimi Isparta Süleyman Demirel üniversitesinde tamamladım. Bir kız babasıyım. Karabük’te ticaret ile iştigal ediyorum.  1994 yılı itibari ile CHP çatısı altında farklı farklı kademelerde, farklı şehirlerde görev aldım. Partimizin önceden gelen inancını ve omurgasını bozmadan, daha da zenginleşmesini sağlayarak, siyasi üretimini çok daha genişleterek parti içi işleyiş ve demokrasi taleplerini büyüterek hizmet etmek genel prensibimiz olacaktır. Ayrımsız, yabancısız… biri ve diğeri diye bahsedilmeyen… Birbirini değerli ve önemli kılan bir yaklaşımı hayati sayacağız.

Cumhuriyet halk partisini evi bilen, ocağı sayan herkesi sevgiyle kucaklayacağız.  Bütün üyelerimizin eşit görev alma, sorumluluk üstlenme konusundaki hassasiyetimizi ortaya koymak adına seçildiğimizde, hizmet süremiz boyunca cesaretle savunacağız.

Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk değişmez rehberimiz ve liderimiz olmaya devam edecektir.

Sizlerin öneri, eleştiri ve fikri katkıları bize her zaman doğru yolu gösteren pusulamız olacaktır. Ülkemizde özlenen ve beklenen aydınlık geleceğin inşası adına durmadan, yorulmadan çalışıp, bu konuda irademizi ortaya koyacağız.

Partimizin birliğini, beraberliğini kardeşliğini sağlamaya, birbirimize sımsıkı tutunarak, gönülden sarılarak aynı yolda yürümesini bilebildiğimizi, bunu başarabileceğimizi bu fotoğrafı partimizden verebileceğimizi göstermenin kıymetli olduğunu düşünüyoruz. Sizlerin görev alma, ilimizin ve ülkemizin geleceğine katkı sunma talepleriniz bizim yönetimimizde emin olun hiçbir zaman karşılıksız kalmayacaktır. Yapacak işi, söyleyecek sözü, yürüyecek yolu olan parti üyelerimiz ve tabi ki gençler… hadi durmayın yola çıkıyoruz. Gelin yoldaşımız olun, gelin yokuşları aşalım, gelin istediğimiz kardeşliği ve beraberliği el birliği ile gerçekleştirelim.

Şahsıma gösterdiğiniz ilgi, verdiğiniz destek, ve Karabük CHP Merkez ilçe başkanlığı adaylığımı açıklıyorum ve hepinize içtenlikle soruyorum.: “Kalpleri yormadan, yüzleri soldurmadan hep birlikte yürümeye var mısınız? Diyorum.”

 1994 yılı ADD gençlik kolları başkanlığı yürüttüğü dönemde CHP gençlik kollarında da görev alan ve 1994 yılı itibari ile CHP çatısı altında farklı kademelerde görev alan Öztoprak; il ve ilçe yönetimlerinde görev yaptı.

 


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ1 + 7 =
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI