Bugun...


Ekonominin Kitabını Okumak İsteyen BTP’ye Gelsin

Ekonominin Kitabını Okumak İsteyen BTP’ye Gelsin

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Safranbolu İlçe Başkanı Raşit Özenen Türkiyedeki ekonomik buhran ve TL'deki çöküş üzerine yorumlarda bulundu.
Yaptığı açıklamada Başkan Özenen şunlara değindi ;
"Sayın Cumhurbaşkanımız başkan olmadan önce halka "verin bu kardeşinize yetkiyi görün etkiyi " diye seslenmişti.Bu çağrıyı duyan halkımızverdikleri yetkinin etkilerini doya doya yaşamaktalar. Sabah saatlerinde dolar 13,80 tl ve yukarıya doğru istikrar gösterirken merkez bankası piyasalara müdahale etti.Müdahale sonrası 12,50 seviyesinin altını gördü ancak TCMB'den gelen ikinci açıklama ile kur tekrar 13,30'un üzerine çıktı.
Ekonomonin kitabını yazdığını söyleyen sayın Cumhurbaşkanımızın her açıklamasından sonra kurda yeni bir rekor izliyoruz.Halkımız verdiği yetkinin etkilerini çok hızlı bir şekilde fakirleşerek yaşıyor.Halbuki ekonominin kitabını merhum Genel Başkanımız Prof.Dr. Haydar Baş Bey yıllar önce yazdı ve
bunu 2013 yılında Rusya Duma'sında tüm dünyaya deklare ettiler.Sessiz bir devrimle kapitalizmi yıkan merhum Haydar Baş Bey Türk milletindeki inadı bir türlü yıkamadı.O günlerde doların ata binmiş süvari gibi şahlanacağını bizlere haykıran merhum Genel Başkanımızın uyarıları bugün gibi kulaklarımızda çınlamakta.
Milletimize seslenmeye devam ediyoruz ve diyoruzki bu çöküşten , bu çaresizlikten çıkmanın formülü Milli Ekonomi Modelinde,BTP Lideri Av.Hüseyin Baş'ta ,BTP kadrolarındadır. Milletimizin bu sese kulak vermesi için daha ne kadar bedel ödememiz gerekiyor.Bir an önce ayıkmamızı ve gerçekten çözüm sahibi insanlarla bir ve beraber olmamızı diliyorum."

 


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ5 + 1 =
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI