Bugun...


Karaoğlu’nun adaylığı, heyecan yarattı!

Karaoğlu’nun adaylığı, heyecan yarattı!

     Karabük’ün tanınmış işadamlarından Sedat Karaoğlu, 24 Haziran'da gerçekleştirilecek milletvekilliği seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) milletvekili aday adayı oldu. Resmi başvurusunu da, bugün CHP Genel Merkezine yaptı.

     Sedat Karaoğlu, "24 Haziran'da yapılacak olan ülkemiz için çok önemli olan genel seçimlerde partim adına görev alma talebimi, milletvekilliği aday adaylığı başvurumu genel merkeze yaptım. Hayırlı olsun" diye konuştu.

“KARABÜK’E HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIM”

     Karaoğlu, adaylığıyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; 

     “Doğup büyüdüğüm Karabük’ten, baba yadigârı Cumhuriyet Halk Partisinden Milletvekili aday adayı olmanın mutluluğunu ve şerefini yaşıyorum.

     Böylesi bir süreçte aday adayı oldum.

     Çünkü; Ülkemizde sosyal, siyasal, ekonomik açmazların yaşandığı bir dönemde parlamentoda olmayı sorumluluğum saydığım için aday adayı oldum. Atatürk’ün emanetlerine, Cumhuriyetin değerlerine sahip çıkmak, demokrasiyi, demokratik parlamenter sistemi yüceltmek için aday adayı oldum.

     Ülkemiz için, Karabük için, politika yapmanın, politika yoluyla halka yarar sağlamanın onurunu yaşamak için aday adayı oldum.

     Başarının sırrının çok insana ulaşmak, gönüllerde yer almak olduğunu biliyorum. Bu dönem çok çalışarak partimize seçim kazandıracak kadroların içinde olmak için aday adayı oldum.

     Ben Karabüklü hemşerilerime güveniyorum. Emekçilerimize, Emeklilerimize, hanımlara, gençlere güveniyorum. Bu dönem hep birlikte çok çalışıp başaracağımıza inanıyorum.” Diye konuştu.  

 


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ7 + 9 =
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI