Bugun...


KARDEMİR'DE RAPOR KARIŞIKLIĞI

KARDEMİR'DE RAPOR KARIŞIKLIĞI

KARDEMİR bağımsız yönetim kurulu Üyeleri Ömer Faruk Öz, Bülent Gedikli, Osman Kahveci ve Mehmet Erdoğan tarafından bazı internet sitelerinde çıkan haberlerle ilgili olarak  basın açıklaması yayımlandı.

Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) bağımsız yönetim kurulu üyeleri Ömer Faruk Öz, Bülent Gedikli, Osman Kahveci ve Mehmet Erdoğan tarafından "Sakndal Rapor" ve "Her şey bu raporlarla mı başadı?" şeklindeki haberlerle ilgili açıklama yapıldı. Açıklamada, söz konusu raporla ilgili Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulduğu öğrenildi.

KARDEMİR tarafından yapılan açıklamada, "Son günlerde KARDEMİR A.Ş bağımsız yönetim kurulu üyeleri olarak, Karabük’te bazı haber sitelerinde yayınlanan yalan, iftira ve maksatlı haberlere karşı bu açıklamanın yapılması gerekli görülmüştür." denildi.

Yönetim kurulu üyeleri olarak KARDEMİR A.Ş’yi daha ileri hedeflere taşıma konusunda büyük bir gayret içerisinde oldukları ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Halen şirketimizde genel müdür olarak görev yapan Dr. Hüseyin Soykan, Yönetim Kurulu Başkanımız Kamil Güleç Bey tarafından önerilmiş ve yönetim kurulunca göreve başlatılmıştır.

Diğer taraftan ‘Her şey bu raporlar mı başladı?’ başlıklı haber ile ‘Skandal rapor’ olarak belirtilen ve var olduğu iddia edilen raporun, hazırlayan ve hazırlatanlarıyla ilgili olarak derhal ve ivedilikle tahkikata esas olmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına intikal ettirilmesi gerekmektedir.Bu açıklamalar ışığında hedefimiz ve yolumuz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023 Türkiye vizyonuna katkı veren bir KARDEMİR’dir. Bunun gerçekleşmesi noktasında hissedar ailelerin temsilcileri, değerli yönetim kurulu üyelerimiz ve her kademede görev alan işçisinden, mühendisine ve yöneticisi ile birlikte KARDEMİR A.Ş’yi büyütmeye devam edeceğiz."

 


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ6 + 1 =
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI