Bugun...


MEDİKAR HASTANESİNDE BAŞARILI OPERASYON

MEDİKAR HASTANESİNDE BAŞARILI OPERASYON

Yeniden anne olmaya karar veren ve bağlattığı tüpleri açtırmak isteyen S.I. MEDİKAR Hastanesinde geçirdiği başarılı ameliyattan 2 yıl sonra hamile kaldı.
S.I. 47 yaşında olduğunu ve 3 çocuk sahibi olduğunu söyleyerek, “ Son sezaryen doğumumdan sonra tüplerimi bağlatmıştım. Eşimle çocuk sahibi olmaya karar verdikten sonra tüpleri açtırmak için Zonguldak’ta gitmiş olduğumuz hastanelerden olumsuz yanıt aldık. Bir daha çocuk sahibi olmamın çok zor olduğu, bu ameliyatın yapılamayacağı ve sağlığımı tehlikeye sokacağı söylendi. Tam ümitsizliğe düştüğümüz zaman MEDİKAR Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Şakir Polay’a geldik. Doktorum tarafından bütün kontroller yapıldıktan sonra yapılan başarılı bir operasyonun ardından tekrar hamile kaldım” dedi.
Kadın Doğum Uzmanı Op. Dr. Şakir Polay, Tüp bağlanmasının geri dönüşümü çok kolay olmayan bir işlem olduğunu belirterek, “ Tubal reanastamozda başarı şansı çok düşüktür. Hastamız tedavi için bize geldiğinde tüplerini açmak için Tubal reanastamoz işlemini yaptık, hastamız 4 gün hastanemizde yattı ve şimdi yani tüpleri açıldıktan 2 yıl sonra kendiliğinden gebe kaldı. Medikar hastanesi olarak bu tür ameliyatları başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz” diye konuştu.
S.I ve ailesi, MEDİKAR Hastanesine ve Op. Dr. Şakir Polay’a teşekkürlerini ileterek memnuniyetlerini dile getirdi.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ5 + 8 =
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI