Bugun...


“Rıza Başkan Nerede Biz Oradayız”

“Rıza Başkan Nerede Biz Oradayız”

Hak-İş Konfederasyonuna bağlı Belediye-İş sendikası düzenlediği "Karabük belediyesi çalışanları buluşması" ile Karabükte faaliyetlerine resmen başlamış oldu. Delegelerin oylarının büyük bir çoğunluğunu almasına rağmen kendisinin önüne çeşitli engeller konarak, tüzüğü yasanın üzerinde görerek engellendiğini tekrar belirten Rıza Taşdelen'in yaptığı açılış konuşmasının ardından  "Rıza başkan nerede biz oradayız" sloganları atıldı. Taşdelenin ardınan sendika yöneticileri söz aldı. Sendikalarının her zaman işçinin yanında olduğundan ve olacağından bahsederek ,yönetim anlayışlarındaki şeffaflığın üzerinde durdular. Sendikalarında isteyen herkesin her seçime girerek aday olabileceğini ve bütün seçim süreçlerinin tamamen şeffaf bir biçimde gerçekleşerek sürekli olarak sendika üyelerine bildirildiğini söylediler.  Programın öncesinde Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili'nin işçilerin sendika seçimlerine,sendika değiştirmelerine hiçbir şekilde müdahale etmeyeceğini ve işçilerin sendika tercihlerine saygı duyacağını belirttiği konuşmaya yer verildi. Taşdelen ve sendika yöneticilerinin bu açıklaması için Vergili'ye teşekkür etmesinin ardından salonda "Sözünün Eri Rafet Vergili" Sloganları atıldı. Konuşmaların sonrasında üyelerin sendika değiştirme işlemleri yapıldı. 
Rıza Taşdelen ise yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi  "  Arkamızda duran o büyük güçle gerçekleştirdiğimiz Büyük Buluşma'da beklentilerin üzerinde bir katılım gerçekleşti.
HAK-İŞ / HİZMET-İŞ Genel Başkan Yardımcılarımız, HAK-İŞ KONFEDERASYONU Karabük İl Başkanı Kenan Yılmaz, Hizmet-İş Sendikası Şube Başkanları, Ak Parti İl Başkanı Av. İsmail ALTINÖZ, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkan Yardımcısı Cenk GEDİKOĞLU, Karabük Belediyesinin Gözbebeği Emekçi kardeşlerimizin katılımları ile bir araya geldiğimiz BÜYÜK BULUŞMA'da BÜYÜK DEĞİŞİM'in startını verdik. Düzenlediğimiz organizasyonun ardından HİZMET-İŞ Sendikasına üyelik işlemlerine başlayarak çok sayıda belediye çalışanımızı üyeliklerini tamamladık..."

 


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ5 + 4 =
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI