Bugun...


SESİMİZİ DUYAN ÇIKTI!

SESİMİZİ DUYAN ÇIKTI!

Karabük’ün en önemli sorunlarından biri haline gelen hava kirliliği son günlerde etkisini iyice artırınca Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili yaşanan bu duruma kayıtsız kalmayarak hava kirliliğine yol açan fabrikaların kısa süre içerisinde gerekli yatırımlarını yapmazlarsa tesislerini söküp gitmeleri gerektiğini söyledi.

Karabük’te kurulduğu günden bu yana gündemden hiç düşmeyen MARZİNC’in çevreye verdiği zarar bu kez bürokrasinin önde gelen isimlerinden Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin çıkışıyla gündeme yeniden  gelirken, Karabük’te ki Sivil Toplum Kuruluşlarından da Vergili’ye tam destek geldi.

Tam da BaşkanVergili’ninbu açıklamasından sonra dün sabah Karabük’te hava kirliliği nedeniyle göz gözü göremeyecek duruma geldi.

Batı Karadeniz Ekspres Gazetesi olarak kurulduğu günden bu yanaMARZİNC’in çevreye verdiği zararları yıllarca gazetemizin manşetine taşıdık.

MARZİNC’in çevreye verdiği zararları gündemimizden hiç düşürmedik. 2012 yılından bugüne kadar birçok haber başlığıyla çevreye verdiği zararları Karabük’ün gündemine taşıdık.Sadece MARZİNC değil Karabük’te ki hava kirliliğini de gözler önüne serdik.

 

 

 


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ9 + 8 =
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI