Bugun...


TYP PERSONELİNE YÖNELİK EĞİTİM VERİLDİ

TYP PERSONELİNE YÖNELİK EĞİTİM VERİLDİ

Karabük Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile imzalanan Toplum Yararına Çalışma Program kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve bağlı kurumlarında göreve başlayan TYP Temizlik Personeline yönelik iş güvenliği ve sağlığı eğitimlerine başlandı. 

İl Müdürü Nevzat Akbaş'ında  katıldığı program İş Güvenliği ve Sağlığı Uzmanı Oktay Köse tarafından  Merkez Halk Eğitimi Merkezi ve ASO  Konferans Salonunda gerçekleşti.

Programda TYP Temizlik Personelinin görev ve sorumluluklarına yönelik yaptığı konuşmasında İl Müdürümüz Nevzat Akbaş; "Karabük Eğitim Ailesine hoş geldiniz, bulunmuş olduğunuz ortam; öğrencilerimizin hem güvenli hem de temiz bir okulda eğitim görmelerini sağlamaktır. Amacımız bir aile ortamı içerisinde öğrencilerimizin gelişimlerine katkı sağlayarak onları daha güvenilir ortamda eğitim öğretime hazırlamaktır. Okullarımızın hijyen ve temizliği sizlerin sorumluluğundadır. Hijyen kurallarına uymada okullarımızda çocuklarımız bizlerin beklentileri üzerinde cevap verdi. Bunun göstergesi ise velilerimizin çocuklarına gerekli rehberliği ve kılavuzluğu yapmasıdır. Siz de artık Karabük Eğitim ailesinin birer üyesisiniz. Görevleriniz tekrardan hayırlı olsun." dedi.

Program İş Güvenliği ve Sağlığı Uzmanı Oktay Köse tarafından verilen eğitim ile devam etti


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ2 + 8 =
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI