Bugun...


Uzun, “Köy Yollarının Konforu Her Geçen Gün Artıyor”

Uzun, “Köy Yollarının Konforu Her Geçen Gün Artıyor”

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, “2020 yılı asfalt çalışmalarımız tamamlandıkça, köy yollarında ki ulaşımında konforu her geçen gün artıyor” dedi.

Genel Sekreter Mehmet Uzun, Merkez İlçe ’ye bağlı Davutlar Köyü grup yolunda devam eden asfalt çalışmalarıyla ilgili Yol ve Ulaşım Hizmetleri Özgür Bülbül’den bilgiler alarak; “2020 yılı asfalt çalışmalarımız tamamlandıkça, köy yollarında ki ulaşımında konforu her geçen gün artıyor” dedi.

Asfalt çalışmalarını inceleyen Genel Sekreterimiz Uzun, ekiplerin çalışmalarına ara vermeden devam ettiğini belirterek; “ Kurumumuz 2020 yılı asfalt çalışması hedefini de tamamlamak için var gücüyle çalışıyor. Her yıl belirlediğimiz hedefleri aşıyoruz. Bu yılda çalışmalarımız bu doğrultuda devam ediyor. Ekiplerimiz yoğun ve özverili bir şekilde çalışıyor. Yaklaşık 3 yıl önce başladığımız sıcak asfalt çalışmasını 2 yıldır kendi iş makinelerimizle yapıyoruz. Güçlü bir makine parkı, başarılı ekip ve neticesinde güzel hizmetleri Karabük’ümüze kazandırıyor ve yapıyoruz. Bundan sonraki yıllarda çalışmalarımız bu hızda ve kalite de olmaya devam edecek” diye konuştu.

Genel Sekreter Uzun açıklamalarının sonunda, “ Bu çalışmaların yapılmasında bizlere destek veren ve ödeneklerin temin edilmesinde yardımcı olan; Karabük Valimize, Karabük Milletvekillerimize, Meclis Başkanı ve Meclis Üyelerimize teşekkür ediyorum. Özverili ve yoğun çalışmalarından dolayı personellerimize teşekkür ediyor ve çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.

Genel Sekreter Uzun’a yaptığı incelemelerde, Genel Sekreter Yardımcısı Bahattin Eroğlu, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Özgür Bülbül, kurum Jeoloji Mühendisi Büşra Tucer ve Asfalt Formeni Ali Coşkun eşlik etti.

 


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ1 + 8 =
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI