Bugun...
Bay Sinema Göğsümüzü Kabarttı.


AYTEKİN AYTEKİN Müze Kentten
aytekinkus@batikaradenizekspresgazetesi.com.tr
 
 

Hemşehrimiz Türker İnanoğlu, Türk sinemasının 100. Yılını taçlandıran bir ödüle layık görüldü. İnanoğlu ödülünü Londra’ da düzenlenen törenle aldı.

2 Haziran 2015 tarihli SABAH Gazetesi’ nin Kültür- Sanat- Magazin sayfasında bu başarı öyküsü manşetten verildi. Hemşerimiz Türker İnanoğlu nu kutluyor; sağlık ve afiyetler diliyor; gazete küpürü nü paylaşıyoruz.

 İnanoğlu’ na Avrupa’ dan ödül

RSM İnternational’ ın (Avrupa’ nın ileri gelen denetim – vergi- danışmanlık şirketi) sponsorluğunda 2007’ den bu yana 11 kategoride yapılan Avrupa İş Dünyası yarışması üç aşamada değerlendiriliyor.

Ayrıca iki aşamalı halk oylaması yapılıyor.2014- 2015 yarışmasının ilk aşamasında 33 Avrupa ülkesinden 709 şirket ve Türkiye’ den de toplam 55 şirket Milli Şampiyon seçildi. Türker İnanoğlu- Erler film de ‘’ Milli Şampiyonlardan ‘’ birisi olarak organizasyonun ikinci yarısında kendi kurumsal hikâyesini ve başarılarını EBA ( European Business Awards )web sitesine bir video sunumuyla yükleyerek ‘’ Ruban d’ Honneur’’ ödülü için Türk sinemasının yüzüncü yılında Türkiye’ yi temsil etti.

Avrupa iş dünyasının en büyük ödül programı olarak kabul gören’’ Avrupa İş Dünyası Ödülleri’ nin ana prensipleri yenilik, iş ahlakı ve finansal başarı olarak tanımlanıyor.

Bu programla Avrupa çapındaki şirketlerin mükemmeliyeti, başarılı uygulamaları ve yenilikleri fark edilip ödüllendiriliyor. Avrupa’ dan 150’ nin üzerinde önde gelen şirket ve kuruluş yetkilisi, düşünce liderleri, kamu görevlileri, akademisyenler ve girişimcilerden oluşan jüri heyeti tarafından değerlendirilen şirketlerin içinden Türker İnanoğlu- Erler Film de 55 yıllık kurumsal hikâyesiyle ‘’Ruban d’ Honneur’’ ödülüne layık görüldü. Erler Film ‘ in aldığı bu ödül, RSM İnternational ‘ ın 2007’ den itibaren düzenlediği organizasyonda Türk Sinemasından bir kuruma ilk kez verildi.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ1 + 4 =

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
Henüz anket oluşturulmamış.
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR
YUKARI